Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 88

Tema: Razr2 V8

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    stvarno je lijepo ovakve kao ti slusati kako lupetaju gluposti i nemaju pojma o cemu pricaju.isprobao si 5-6 mobitela i mislis da si pametan!?po kojoj logici?
    po cemu je V8 revolucionarna i sta novo donosi ?
    uopce ne mjerim mobitel po kameri nego po stvarnim kvalitetama , a tipove koje kupuju mobitele da bi bili u trendu uopce ne zelim komentirati.
    a daj mi reci sto bi to revolucionarno mobitel trebao donijeti?

    mobitel je lijep do dizajnu, ok funkcije ima, dobar i brz software (makar je S40 od nokie puno bolji jos uvijek), niti cijena nije nesto ekstra pretjerana sobzirom da je napravljen od finih materijala (hint: 8800 etc.).

    5-6 mobitela sam pribao? )))))))))) dobrav vic, samo sam ih tu na forumu zamijenio 20tak, a jos pokraj foruma

    sve u svemu ja sam zadovoljan s mobom, ako ikoga zanima neka pojedinost neka slobodono pita.

    @ night_whisper ohladi majstore, drzimo se teme, a ti ocito ne, tako da bi mozda tebi trebalo zveknuti jedan ban. imas tipku "prijavi post" i to mozes napraviti, a ne da na ovako bezobrazan nacin tuces postove.

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    a daj mi reci sto bi to revolucionarno mobitel trebao donijeti?

    mobitel je lijep do dizajnu, ok funkcije ima, dobar i brz software (makar je S40 od nokie puno bolji jos uvijek), niti cijena nije nesto ekstra pretjerana sobzirom da je napravljen od finih materijala (hint: 8800 etc.).

    5-6 mobitela sam pribao? )))))))))) dobrav vic, samo sam ih tu na forumu zamijenio 20tak, a jos pokraj foruma

    sve u svemu ja sam zadovoljan s mobom, ako ikoga zanima neka pojedinost neka slobodono pita.

    @ night_whisper ohladi majstore, drzimo se teme, a ti ocito ne, tako da bi mozda tebi trebalo zveknuti jedan ban. imas tipku "prijavi post" i to mozes napraviti, a ne da na ovako bezobrazan nacin tuces postove.
    nisam rekao da V8 nije lijep mobitel,kvalitetno izradjen,ali me zivcira sto Motorola uporno forsira RAZR dizajn,a ne okrece se kao Nokia necem novom i boljem.meni nije sve u dizajnu i lijepom ekranu i uopce ne zelim reci da je V8 losa,ali za te novce nije dorasla Nokiji i SE.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    nisam rekao da V8 nije lijep mobitel,kvalitetno izradjen,ali me zivcira sto Motorola uporno forsira RAZR dizajn,a ne okrece se kao Nokia necem novom i boljem.meni nije sve u dizajnu i lijepom ekranu i uopce ne zelim reci da je V8 losa,ali za te novce nije dorasla Nokiji i SE.
    ok, s ovim se postom skroz slazem, ali ovdje pricamo u doticnom modelu, a ne od motoroli opcenito.

    isto tako smatram s obzirom da je fashon model mobitela, cijena je sasvim ok ako recimo pogledam cijenu Prade, 8800 sirocco etc. koji su funkcijama tu negdje, samo je pitanje ukusa.

    isto tako sad kad sam ga koristio par dana sam prijetio par stvarcica koje me nerviraju, tipa da je software spor, nista strasno ali je sporiji od dummy Nokie, SE etc. Isto tako da bi dosao do nekih funkcija moras pritisnti 50 puta gumbice, tj. izbornik i neke funkcije su mogle biti puno logicnije smjestene.

    stvari koje su me ugodne iznenadile su mp3 player i kvaliteta izrade.

  4. #4
    Registered User Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Pred računalom
    Mobitel
    SE K600i, uskoro D900i :D
    Operater
    Teleto Dva
    Godina
    34
    Postova
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    na nekim forumima sam čuo da im baterija traje max 2 dana u stand by-u, a ako se igraju, slušaju pjesme max 3 sata dok nekima u stand by-u traje 7 dana (!) a ako se igraju onda (1-2 dan). Po mom mišljenju za ovo je bitno FORMIRANJE baterije. A i kad ga kupite prodavač će reći "prvo ga napunite". E pa nemojte. Prvo se igrajte jel baterije ima još jako malo. Kad rikne DO KRAJA, stavite ga na punjač na 12 sati. I tako još 2 puta; pustite bateriju DO KRAJA (znači kad se ugasi, još ga upalite dok nebude ni to mogao) i onda punite oko 12 sati.. Mnogi to nerade, a pridonosi trajanju batt...

  5. #5
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hoax Pregledaj post
    na nekim forumima sam čuo da im baterija traje max 2 dana u stand by-u, a ako se igraju, slušaju pjesme max 3 sata dok nekima u stand by-u traje 7 dana (!) a ako se igraju onda (1-2 dan). Po mom mišljenju za ovo je bitno FORMIRANJE baterije. A i kad ga kupite prodavač će reći "prvo ga napunite". E pa nemojte. Prvo se igrajte jel baterije ima još jako malo. Kad rikne DO KRAJA, stavite ga na punjač na 12 sati. I tako još 2 puta; pustite bateriju DO KRAJA (znači kad se ugasi, još ga upalite dok nebude ni to mogao) i onda punite oko 12 sati.. Mnogi to nerade, a pridonosi trajanju batt...
    rekli su da to vise nije potrebno raditi kod novih baterija ali ja to za svaki slucaj napravim na svakom modelu....

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hoax Pregledaj post
    na nekim forumima sam čuo da im baterija traje max 2 dana u stand by-u, a ako se igraju, slušaju pjesme max 3 sata dok nekima u stand by-u traje 7 dana (!) a ako se igraju onda (1-2 dan). Po mom mišljenju za ovo je bitno FORMIRANJE baterije. A i kad ga kupite prodavač će reći "prvo ga napunite". E pa nemojte. Prvo se igrajte jel baterije ima još jako malo. Kad rikne DO KRAJA, stavite ga na punjač na 12 sati. I tako još 2 puta; pustite bateriju DO KRAJA (znači kad se ugasi, još ga upalite dok nebude ni to mogao) i onda punite oko 12 sati.. Mnogi to nerade, a pridonosi trajanju batt...
    meni traje 3 dana, uz ne previse razgovora i poruka, jer imam jos jedan mobitel, pa malo pricam na ovaj, malo na drugi i malo slusanje muzike. ne gasim ga nocu.

  7. #7
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovako imam par problema s` ovim modelom pa se nadam da mi neko mozhe pomoci ...

    Prvo dobio sam slushalice uz model, al` neznam kako se kopchaju te slushalice... Jedino mi pada na pamet da se kopcaju tamo gdje i punjac al` ne odgovara ...

    I da, imam problema sa bluetoothom jer me nemoze niko pronaci, tj. ne moze mi niko poslati neki fajl... Ja npr. mogu slati na SonyE al` oni mene nemogu pronaci...

  8. #8
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao shaGuar Pregledaj post
    Ja npr. mogu slati na SonyE al` oni mene nemogu pronaci...
    jesi upalio vidljivost?


 
Zatvorena tema

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove