= Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
stvarno je lijepo ovakve kao ti slusati kako lupetaju gluposti i nemaju pojma o cemu pricaju.isprobao si 5-6 mobitela i mislis da si pametan!?po kojoj logici?
po cemu je V8 revolucionarna i sta novo donosi ?
uopce ne mjerim mobitel po kameri nego po stvarnim kvalitetama , a tipove koje kupuju mobitele da bi bili u trendu uopce ne zelim komentirati.
a daj mi reci sto bi to revolucionarno mobitel trebao donijeti?

mobitel je lijep do dizajnu, ok funkcije ima, dobar i brz software (makar je S40 od nokie puno bolji jos uvijek), niti cijena nije nesto ekstra pretjerana sobzirom da je napravljen od finih materijala (hint: 8800 etc.).

5-6 mobitela sam pribao? )))))))))) dobrav vic, samo sam ih tu na forumu zamijenio 20tak, a jos pokraj foruma

sve u svemu ja sam zadovoljan s mobom, ako ikoga zanima neka pojedinost neka slobodono pita.

@ night_whisper ohladi majstore, drzimo se teme, a ti ocito ne, tako da bi mozda tebi trebalo zveknuti jedan ban. imas tipku "prijavi post" i to mozes napraviti, a ne da na ovako bezobrazan nacin tuces postove.