= Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
da sam moderator ili admin obadva bi dobili BANN!! zašto spamate forum? za svađu imate PM
a po kojoj logici trebamo dobiti ban?raspravljamo o V8,a to je i tema koliko vidim.