
Izvorno postao
sonyck
Upravu si i za samsunga ali oni istovremeno izbacuju i tanke i jake telefone iznutra...tipa d900i koji je tanak a ima i autofokus i ostale gluposti...vec su izbacili i mob s 5mpx dok je motorola tek sad izdala mob s 3.2mpx jednostavno kasne za konkurencijom i nista drugo...
Bookmarks