= Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
Upravu si i za samsunga ali oni istovremeno izbacuju i tanke i jake telefone iznutra...tipa d900i koji je tanak a ima i autofokus i ostale gluposti...vec su izbacili i mob s 5mpx dok je motorola tek sad izdala mob s 3.2mpx jednostavno kasne za konkurencijom i nista drugo...
upravu si. ali ovdje je rijec od motoroli V8 a ne i motoroli opcenito, tako da bi se mogli drzati teme.