= Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
pa i ti pricas gluposti .sta smo revolucionarno dobili sa "novim" RAZR-om?novu synergy platformu,drugaciji menu,isto sranje od kamere i veliki vanjski display.
za mene je Z10 korak naprijed,ali V8 nikako.
aj daj mi opet pojasni, o cemu ti bokte pricas?

V8 usporedujes s kojim mobitelom, budi mali konkretniji.

isto tako ***** ja fanove mobilnih telekomunikacija kojima je glavno mjerilo da li mobitel valja ili ne to kakvu kameru ima.

@sonyck samsung?

mislim da budem realan, motorola stvarno kasaka za konkurencijom u zadnje vrijeme. ali isto tako mijesate kruske i jabuke, a vepar je tip koji me posebno znam nanervirati jer u svakom topicu na forumu mora pricati raznorazne gluposti o svakom mobitelu, a njih 90% nije niti probao. isto tako kod svakog nade neki nedostatak (vecinom je to kamera) i onda po 10x to ponavlja. nhf

prije V8 sam imao 8800 sirocco. smatram da V8 spada po sminkica mobitele, iznimno je lijep. a u tom segmentu je po funkcijama iznad prosijeka.
isto tako, sta ocekuje lijepo dizajniran mobitel s ko zna kakvim funkcijama?