
Izvorno postao
SrKi
kao i obicno pricas gluposti. osim tankog dizajna i imena nema nista slicno s ostalim RAZRima.
danas sam ga kupio, odusevljen sam s mobom u svim pogledima. reviewa imate vise nego dovoljno, a ako nekoga zanima neka sitinica neka slobodno pita.
Bookmarks