= Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
ma vec me stvarno nervira to uporno kloniranje RAZR-a.kad ce vise okrenuti stranicu i smisliti nesto novo!?
kao i obicno pricas gluposti. osim tankog dizajna i imena nema nista slicno s ostalim RAZRima.

danas sam ga kupio, odusevljen sam s mobom u svim pogledima. reviewa imate vise nego dovoljno, a ako nekoga zanima neka sitinica neka slobodno pita.