Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 88

Tema: Razr2 V8

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma vec me stvarno nervira to uporno kloniranje RAZR-a.kad ce vise okrenuti stranicu i smisliti nesto novo!?

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    ma vec me stvarno nervira to uporno kloniranje RAZR-a.kad ce vise okrenuti stranicu i smisliti nesto novo!?
    kao i obicno pricas gluposti. osim tankog dizajna i imena nema nista slicno s ostalim RAZRima.

    danas sam ga kupio, odusevljen sam s mobom u svim pogledima. reviewa imate vise nego dovoljno, a ako nekoga zanima neka sitinica neka slobodno pita.

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    kao i obicno pricas gluposti. osim tankog dizajna i imena nema nista slicno s ostalim RAZRima.

    danas sam ga kupio, odusevljen sam s mobom u svim pogledima. reviewa imate vise nego dovoljno, a ako nekoga zanima neka sitinica neka slobodno pita.
    pa i ti pricas gluposti .sta smo revolucionarno dobili sa "novim" RAZR-om?novu synergy platformu,drugaciji menu,isto sranje od kamere i veliki vanjski display.
    za mene je Z10 korak naprijed,ali V8 nikako.
    Zadnji uredio Vepar : 23-12-2007 u 19:01

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    pa i ti pricas gluposti .sta smo revolucionarno dobili sa "novim" RAZR-om?novu synergy platformu,drugaciji menu,isto sranje od kamere i veliki vanjski display.
    za mene je Z10 korak naprijed,ali V8 nikako.
    aj daj mi opet pojasni, o cemu ti bokte pricas?

    V8 usporedujes s kojim mobitelom, budi mali konkretniji.

    isto tako ***** ja fanove mobilnih telekomunikacija kojima je glavno mjerilo da li mobitel valja ili ne to kakvu kameru ima.

    @sonyck samsung?

    mislim da budem realan, motorola stvarno kasaka za konkurencijom u zadnje vrijeme. ali isto tako mijesate kruske i jabuke, a vepar je tip koji me posebno znam nanervirati jer u svakom topicu na forumu mora pricati raznorazne gluposti o svakom mobitelu, a njih 90% nije niti probao. isto tako kod svakog nade neki nedostatak (vecinom je to kamera) i onda po 10x to ponavlja. nhf

    prije V8 sam imao 8800 sirocco. smatram da V8 spada po sminkica mobitele, iznimno je lijep. a u tom segmentu je po funkcijama iznad prosijeka.
    isto tako, sta ocekuje lijepo dizajniran mobitel s ko zna kakvim funkcijama?

  5. #5
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    @sonyck samsung?
    Upravu si i za samsunga ali oni istovremeno izbacuju i tanke i jake telefone iznutra...tipa d900i koji je tanak a ima i autofokus i ostale gluposti...vec su izbacili i mob s 5mpx dok je motorola tek sad izdala mob s 3.2mpx jednostavno kasne za konkurencijom i nista drugo...

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    Upravu si i za samsunga ali oni istovremeno izbacuju i tanke i jake telefone iznutra...tipa d900i koji je tanak a ima i autofokus i ostale gluposti...vec su izbacili i mob s 5mpx dok je motorola tek sad izdala mob s 3.2mpx jednostavno kasne za konkurencijom i nista drugo...
    upravu si. ali ovdje je rijec od motoroli V8 a ne i motoroli opcenito, tako da bi se mogli drzati teme.

  7. #7
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    aj daj mi opet pojasni, o cemu ti bokte pricas?

    V8 usporedujes s kojim mobitelom, budi mali konkretniji.

    isto tako ***** ja fanove mobilnih telekomunikacija kojima je glavno mjerilo da li mobitel valja ili ne to kakvu kameru ima.

    @sonyck samsung?

    mislim da budem realan, motorola stvarno kasaka za konkurencijom u zadnje vrijeme. ali isto tako mijesate kruske i jabuke, a vepar je tip koji me posebno znam nanervirati jer u svakom topicu na forumu mora pricati raznorazne gluposti o svakom mobitelu, a njih 90% nije niti probao. isto tako kod svakog nade neki nedostatak (vecinom je to kamera) i onda po 10x to ponavlja. nhf

    prije V8 sam imao 8800 sirocco. smatram da V8 spada po sminkica mobitele, iznimno je lijep. a u tom segmentu je po funkcijama iznad prosijeka.
    isto tako, sta ocekuje lijepo dizajniran mobitel s ko zna kakvim funkcijama?
    stvarno je lijepo ovakve kao ti slusati kako lupetaju gluposti i nemaju pojma o cemu pricaju.isprobao si 5-6 mobitela i mislis da si pametan!?po kojoj logici?
    po cemu je V8 revolucionarna i sta novo donosi ?
    uopce ne mjerim mobitel po kameri nego po stvarnim kvalitetama , a tipove koje kupuju mobitele da bi bili u trendu uopce ne zelim komentirati.

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    stvarno je lijepo ovakve kao ti slusati kako lupetaju gluposti i nemaju pojma o cemu pricaju.isprobao si 5-6 mobitela i mislis da si pametan!?po kojoj logici?
    po cemu je V8 revolucionarna i sta novo donosi ?
    uopce ne mjerim mobitel po kameri nego po stvarnim kvalitetama , a tipove koje kupuju mobitele da bi bili u trendu uopce ne zelim komentirati.
    a daj mi reci sto bi to revolucionarno mobitel trebao donijeti?

    mobitel je lijep do dizajnu, ok funkcije ima, dobar i brz software (makar je S40 od nokie puno bolji jos uvijek), niti cijena nije nesto ekstra pretjerana sobzirom da je napravljen od finih materijala (hint: 8800 etc.).

    5-6 mobitela sam pribao? )))))))))) dobrav vic, samo sam ih tu na forumu zamijenio 20tak, a jos pokraj foruma

    sve u svemu ja sam zadovoljan s mobom, ako ikoga zanima neka pojedinost neka slobodono pita.

    @ night_whisper ohladi majstore, drzimo se teme, a ti ocito ne, tako da bi mozda tebi trebalo zveknuti jedan ban. imas tipku "prijavi post" i to mozes napraviti, a ne da na ovako bezobrazan nacin tuces postove.

  9. #9
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    a daj mi reci sto bi to revolucionarno mobitel trebao donijeti?

    mobitel je lijep do dizajnu, ok funkcije ima, dobar i brz software (makar je S40 od nokie puno bolji jos uvijek), niti cijena nije nesto ekstra pretjerana sobzirom da je napravljen od finih materijala (hint: 8800 etc.).

    5-6 mobitela sam pribao? )))))))))) dobrav vic, samo sam ih tu na forumu zamijenio 20tak, a jos pokraj foruma

    sve u svemu ja sam zadovoljan s mobom, ako ikoga zanima neka pojedinost neka slobodono pita.

    @ night_whisper ohladi majstore, drzimo se teme, a ti ocito ne, tako da bi mozda tebi trebalo zveknuti jedan ban. imas tipku "prijavi post" i to mozes napraviti, a ne da na ovako bezobrazan nacin tuces postove.
    nisam rekao da V8 nije lijep mobitel,kvalitetno izradjen,ali me zivcira sto Motorola uporno forsira RAZR dizajn,a ne okrece se kao Nokia necem novom i boljem.meni nije sve u dizajnu i lijepom ekranu i uopce ne zelim reci da je V8 losa,ali za te novce nije dorasla Nokiji i SE.


 
Zatvorena tema

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove