ma vec me stvarno nervira to uporno kloniranje RAZR-a.kad ce vise okrenuti stranicu i smisliti nesto novo!?![]()
![]()
![]()
ma vec me stvarno nervira to uporno kloniranje RAZR-a.kad ce vise okrenuti stranicu i smisliti nesto novo!?![]()
![]()
![]()
aj daj mi opet pojasni, o cemu ti bokte pricas?
V8 usporedujes s kojim mobitelom, budi mali konkretniji.
isto tako ***** ja fanove mobilnih telekomunikacija kojima je glavno mjerilo da li mobitel valja ili ne to kakvu kameru ima.![]()
@sonyck samsung?
mislim da budem realan, motorola stvarno kasaka za konkurencijom u zadnje vrijeme. ali isto tako mijesate kruske i jabuke, a vepar je tip koji me posebno znam nanervirati jer u svakom topicu na forumu mora pricati raznorazne gluposti o svakom mobitelu, a njih 90% nije niti probao. isto tako kod svakog nade neki nedostatak (vecinom je to kamera) i onda po 10x to ponavlja. nhf
prije V8 sam imao 8800 sirocco. smatram da V8 spada po sminkica mobitele, iznimno je lijep. a u tom segmentu je po funkcijama iznad prosijeka.
isto tako, sta ocekuje lijepo dizajniran mobitel s ko zna kakvim funkcijama?
stvarno je lijepo ovakve kao ti slusati kako lupetaju gluposti i nemaju pojma o cemu pricaju.isprobao si 5-6 mobitela i mislis da si pametan!?po kojoj logici?
po cemu je V8 revolucionarna i sta novo donosi ?
uopce ne mjerim mobitel po kameri nego po stvarnim kvalitetama , a tipove koje kupuju mobitele da bi bili u trendu uopce ne zelim komentirati.![]()
a daj mi reci sto bi to revolucionarno mobitel trebao donijeti?
mobitel je lijep do dizajnu, ok funkcije ima, dobar i brz software (makar je S40 od nokie puno bolji jos uvijek), niti cijena nije nesto ekstra pretjerana sobzirom da je napravljen od finih materijala (hint: 8800 etc.).
5-6 mobitela sam pribao?)))))))))) dobrav vic, samo sam ih tu na forumu zamijenio 20tak, a jos pokraj foruma
sve u svemu ja sam zadovoljan s mobom, ako ikoga zanima neka pojedinost neka slobodono pita.
@ night_whisper ohladi majstore, drzimo se teme, a ti ocito ne, tako da bi mozda tebi trebalo zveknuti jedan ban. imas tipku "prijavi post" i to mozes napraviti, a ne da na ovako bezobrazan nacin tuces postove.
Bookmarks