evo ljudi sve koje zanima ovaj mobitel ima u tele 2 ponudi od sutra za 1 kn (platite 995kn, a tokom 20 mjeseci dobijete popust od 994kn na racun, tarifa 170 i trajni nalog).

znam da postoji topic i za ovakvu obavijest, ali neki ne prate, pa nije stata i tu napisati.

ja ga idem sutra kupiti. a sta je njabolje danas sam isao uzeti n76 na tu istu foru i kazu mi "prodala se", ja onak u bedu, i sad vidim ovo, sva sreca da nisam n76 uzeo.