= Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
a kamo bi je ugurali pokraj svega? još uvijek su sa razr serijom ograničeni sa prostorom. i da me ispričate, jebeš kameru sa 3.2 MPX bez bljeskalice
Pa samsung U600 ima blic(doduse, ne onaj pravi ali i to je nesto)iako je tanji od V8.

U specifikaciji pise da ga pokrece OS linux. Bilo bi dobro ako ima i za njega korisnih programa, kao kod symbiana.