Mobitel mi predobro izgleda,to najvjerojatnije uzimam dok ne padne malo cijena!Uopće me nije briga za kameru 2.0,al ovaj vanjski ekran je predobar.Samo mie ćini da je malo preširoka.
Mobitel mi predobro izgleda,to najvjerojatnije uzimam dok ne padne malo cijena!Uopće me nije briga za kameru 2.0,al ovaj vanjski ekran je predobar.Samo mie ćini da je malo preširoka.
tuborg green(zajg) The lord of the drinks!!!
Ovak` imam hitan problem sa ovom Motorlom, na profilima zvonjenja (normal, vibracija) nemogu namjestiti da mi zvoni nekom melodijom, a zvono za poruke da bude vibracija.
U profilu vibracija alarm za poruku je vibracija ali npr. u profilu Normal ja nemogu namjestiti da mi alarm za poruke bude vibracija.
Ako moze neko pomoci bio bih vam jako zahvalan.![]()
Bookmarks