= Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
to ti je argon, R601.
flashanje ide bez problema, već neko vrijeme, no otključavanje se još ne radi. nekidan sam jednu raskopusao, ima ATi-ev GPU veći no moja grafička. unlock se očekuje uskoro, uglavnom.
Ima novih flesheva za skinuti, ja sam stavio reflash CG52 tako da mogu stavljati skinove (mijenjati postojece), ali ne vrijedi mi jer nisam nigdje pronasao nikakve skinove za V8...