ček ček, vidim da ovdje netko već ima V8.... dajte mi pročitajte bootloader verziju, te mi recite koji flash koristi, te na kojoj platformi leži...
Možda mogu iskopati čak negdje i flash za nju.
Ontopic: nisi motorolin inžinjer, to je sigurno, ali vjeruj mi. ajd sad vidi, imaš vanjski display koji je 2 inča, unutarnji je ogroman također. daj vidi na gsmareni koje su dimenzije tog moba? kamo strpati takvu kameru u taj model? a k tome još recimo bljeskalicu sa xenon flashom....
Bookmarks