Izvorno postao ztopolnj Ne branim ja samsung, niti sam protiv motorole. Ali mislim da su mogli staviti 3,2 mp kameru. a kamo bi je ugurali pokraj svega? još uvijek su sa razr serijom ograničeni sa prostorom. i da me ispričate, jebeš kameru sa 3.2 MPX bez bljeskalice
Izvorno postao GoGs a kamo bi je ugurali pokraj svega? još uvijek su sa razr serijom ograničeni sa prostorom. i da me ispričate, jebeš kameru sa 3.2 MPX bez bljeskalice Pa samsung U600 ima blic(doduse, ne onaj pravi ali i to je nesto)iako je tanji od V8. U specifikaciji pise da ga pokrece OS linux. Bilo bi dobro ako ima i za njega korisnih programa, kao kod symbiana.
Pravila foruma
Bookmarks