Da, probao sam fleshat sa onim CG52 kako je ubjasnjeno na tom forumu, ali nije mi uspjelo, ne mogu stavljat skinove...
Ispricavam se... radi mi, pobrkao sam pojmove skinova i teme dok editiram teme, imam pod opcijama da izaberem skin.. na http://www.modmymoto.com sve je objasnjeno! Ispricavam se sto sam skrenuo s teme!
Bookmarks