Izvorno postao ztopolnj Slažem se. Ali ni samsung U600 nije debeo pa ima 3,2 MP (bez bljeskalice). a da ne spominjemo jos i G600 sa 5mp.dakle to bas i nije dobar razlog jer ako moze Samsung,sigurno moze i Motorola.
Pravila foruma
Bookmarks