Izvorno postao sonyck Jos jedna tipicna motorola,kad bi spojili dobar dizajn + super funkcije mozda bi motorola i bila u boljoj poziciji nego sto je sad... to bi bio pun pogodak.. a do tada ćemo se načekati
Pravila foruma
Bookmarks