= Citat = Izvorno postao smogovac Pregledaj post
2800kn je na crno,pričekajte ubrzi pad cijene,jer fon nema ništa revolucionarano,kao i svaka moto.prokleto dobro zgleda,ali ubrzo će se stabilizirati normalna cijena..
slažem se. cijena će drastično opasti, samo se čeka dan. Dok se pojavi RIZR Z8 i Z10, jako će pasti cijena. kroz kojih mjesec ili 2...