bok ljudovi
jučer sam uzeo R2 u tele 2 paketu
i skuzio sam da mi fali stavka za
govorni telefon u postavkama telefona
hmmm o čemu bi se tu radilo :?
fala na pomoči unaprijed![]()
pozzz
bok ljudovi
jučer sam uzeo R2 u tele 2 paketu
i skuzio sam da mi fali stavka za
govorni telefon u postavkama telefona
hmmm o čemu bi se tu radilo :?
fala na pomoči unaprijed![]()
pozzz
Bookmarks