Mobitel mi predobro izgleda,to najvjerojatnije uzimam dok ne padne malo cijena!Uopće me nije briga za kameru 2.0,al ovaj vanjski ekran je predobar.Samo mie ćini da je malo preširoka.
Mobitel mi predobro izgleda,to najvjerojatnije uzimam dok ne padne malo cijena!Uopće me nije briga za kameru 2.0,al ovaj vanjski ekran je predobar.Samo mie ćini da je malo preširoka.
tuborg green(zajg) The lord of the drinks!!!
Bookmarks