= Citat = Izvorno postao ztopolnj Pregledaj post
Slažem se.
Ali ni samsung U600 nije debeo pa ima 3,2 MP (bez bljeskalice).
a da ne spominjemo jos i G600 sa 5mp.dakle to bas i nije dobar razlog jer ako moze Samsung,sigurno moze i Motorola.