meni se ne radi da pretvorim k750i u w800,nego hocu brandirani k750i modding,tako kako PISE na naslovnici...
ima netko strucni odgovor zasto to nejde ?????![]()
meni se ne radi da pretvorim k750i u w800,nego hocu brandirani k750i modding,tako kako PISE na naslovnici...
ima netko strucni odgovor zasto to nejde ?????![]()
Moj stari nick je bio: nokman
Bookmarks