Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Tu negdje...
    Mobitel
    Sony Ericsson K610i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    42
    Postova
    665
    Bodovi
    16.635
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SiemensCX70 Pregledaj post
    Posto mi Vista nije dovoljna sama po sebi(neradi BF 2142 kako treba ide spooooooooooooooooooro).Pa mi recite kaj je meni bolj evo kaj ja delam na racunaru:
    Igram igrice,slusam muziku,video itd.
    Idem na net.
    Imam lan mrezu,
    Programiram(mada najvise na Visti xp mi za to nije toliko bitan)
    Znaci XP za zabavu,Vista za ozbiljno.
    MOJE GL.PITANJE:Jeli igre idu bolje na Home ili Pro
    XP Pro u kombinaciji sa VTP7(Vista Transformation Pack 7), ako hoces izgled Viste.

    Sad ti sve zavisi od konfiguracije koju imas ...

  2. #2
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao melody Pregledaj post
    XP Pro u kombinaciji sa VTP7(Vista Transformation Pack 7), ako hoces izgled Viste.

    Sad ti sve zavisi od konfiguracije koju imas ...
    Sta cemi izgled viste kad imampravu vistu

    Btw. skidam si XP perform Editions to je nadogradjeni Pro valjda ali isto valda dobro idu igre na njemu.Inace davno su mi jos rekli da je home bolju u igrama u odnosu n pro.A visu koristim za programiranje ali igre su ocaj poslacu jednom snimku BF 2142 n XP i Vista nebo i zemlja iako na visti imam ocjenu 3 ili 3.3 zavisi kliko je clockan CPU a i treba mi jos 512 ram pa da bude neki 4


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Home Theatre PC - samogradnja
    By microhard in forum Stolna računala
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 19-02-2007, 23:23
  2. Everest home edition
    By Marko01 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-05-2006, 19:46
  3. Home made Wireless
    By Greška in forum Stolna računala
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-01-2006, 23:24
  4. Counter Strike for home
    By nimda in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-10-2003, 21:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove