Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    odi start--run--- upiši taskmgr
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imala sam i ja taj problem, isti

    instaliraj spybot - search and destroy

    to ce ti valjda rijesit problem, meni je.
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    ~root
    Mobitel
    Samsung S5230 + 2GB
    Operater
    Eronet
    Postova
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    odi start--run--- upiši taskmgr
    kaze drugi program vec koristi tu datoteku,gledao sam imal virusa==nema
    heeeeeelp
    Zadnji uredio apostol_063 : 25-08-2007 u 13:05
    Nokia 6060 -> Nokia 6030 -> Samsung e700 -> Samsung -> e800 -> Sony Ericsson k510i -> Sony Ericsson k700i -> Samsung e250 -> Samsung j700 -> Samsung e250(again) -> Samsung S5230 - tocco lite

    :)

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao apostol_063 Pregledaj post
    kaze drugi program vec koristi tu datoteku
    heeeeeelp
    ma i meni je to pisalo, instaliraj ono i rijesen problem.
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tomato
    Postova
    277
    Bodovi
    10.444
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.444, Nivo: 24
    Bodovi: 10.444, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    spyware-i i ad-ware-i navalili

    ad-aware se + nod32


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 44
    Posljednji post: 16-10-2007, 13:53
  2. Task menager-Xp-Problem
    By Babaa in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-10-2006, 20:27
  3. Task manager
    By domba in forum Windows Mobile
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-06-2006, 15:14
  4. SP Task Manager 2.1.1 serial....?
    By duggi in forum Windows Mobile
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 13-01-2006, 00:49
  5. SPV task manager
    By Fleks in forum Windows Mobile
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-05-2005, 15:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove