Ja sam skinuo par stvari, i koliko se sjecam nisam nikad morao nista platiti. Neke stvari su bile shareware, ali nijedan program me nije trazio placanje ni spajanje na net da bi se pokrenuo (osim nakon 30 dana ili koliko mu vec traje shareware period).
@juka vk,
Jel mozda instaliras aplikacije preko JAD filea? Nemoj, radije skini direktno JAR i preko toga instaliraj. Meni se znalo nekad dogoditi da kad hocu instalirati preko JAD-a da me trazi da se spoji na net.


).
Odgovori uz citat
Bookmarks