da mogu sve otvoriti foldere i u particijama i ikone sve s double clikom samo u my comp kad zadjem i hoću otvoriti particije neda već moram desni pa open!
nisi shvatio s enter isto neda otvoriti particju u my comp!

u controlu sam to isprobao! to mi je bilo prvo ali neće!