Ma pusti to, nego jel ti se dogodilo da flashaš siemensa c35i sw18 na hrvatski (s hrv. binom) s Martechom i da samo počne, nabrzinu dođe do 50% i napiše error. Kaj treba?
Ma pusti to, nego jel ti se dogodilo da flashaš siemensa c35i sw18 na hrvatski (s hrv. binom) s Martechom i da samo počne, nabrzinu dođe do 50% i napiše error. Kaj treba?
najbolje školjke su srednjoškoljke
http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e
Bookmarks