..ma daj kaj ti je .Meni to lici na ono kad ides radit pa te drze do roka kad te moraju prijavit,a onda odjednom nekaj nestima,pa bas i nema posla ,pa ...evo tebi otkaz...i opet ce uzet nekog novog i stvar se ponavlja....pihhh
..ma daj kaj ti je .Meni to lici na ono kad ides radit pa te drze do roka kad te moraju prijavit,a onda odjednom nekaj nestima,pa bas i nema posla ,pa ...evo tebi otkaz...i opet ce uzet nekog novog i stvar se ponavlja....pihhh
Fatal ne prica nebuloze, ako zelis lovu pokusaj bar, znam i ja ljudi koji su tako cinili![]()
![]()
zanima me koliko ste u pocetku dobivali po kliku ja naprimjer prva dva dana sam dobivao 0.03$ po kliku a sad cetvrti dan sam dobio za 3 klika 0.50$. oce li se nastaviti povecavati cijene klika, ako oce dokle, posto nekako mi je malo ovo sad?? necu do 100$ stici ni za godinu :S LOL![]()
ovisno o keywordsima. sa losim sam dobivao kao ti u pocetku no evo sada se zarada po kliku krece od 0.80 do 2$
Bookmarks