Izvorno postao prof.Immortalis ja se bojim registrirat... mislim, ne bojim se.. nego. sta ako nest zajebem? i da.. dal moras biti punoljetan? Nemas kaj zajebati, sve ti pise. Stavis racun da bude osobni i moras navesti na ime nekog ko ima otvoreni racun u banci
Izvorno postao Crash&Burn Nemas kaj zajebati, sve ti pise. Stavis racun da bude osobni i moras navesti na ime nekog ko ima otvoreni racun u banci nemora imati otvoren račun u banci ošaljeju ti ček i lovu ti digne ti netko tko je punoljeta na banci
Pravila foruma
Bookmarks