Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Black_Hawk Pregledaj post
    Imam veliki problem.
    Kad upalim komp sve radi kako treba no nakon nekog kratkog vremena jednostavno mi nece ni jednu stranicu na internetu odtvotiti niti se oce spojit na msn/icq. Pise mi da je spšojeno na internet no nista nece radit. Tek se ponovno spoji kad restartam komp no opet ista stvar nakon nekog vremena.
    U cemu je problem???
    Jel imas firewall?

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FatalERROR Pregledaj post
    Jel imas firewall?
    nemam..........

    EDIT:
    Evo sad mi izbaci ovu poruku:


    i nakon toga nemogu nista otvorit.
    Zadnji uredio Black_Hawk : 31-07-2007 u 14:30

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ...u prolazu...
    Mobitel
    SE w810i
    Operater
    T-hiefs
    Postova
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    provaj ugasit taj proces u task manageru prije connecta.....

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pajo Pregledaj post
    provaj ugasit taj proces u task manageru prije connecta.....
    onda mu net opce nece raditi jer mu je taj proces potreban. Vjerovatno je ostecen i mozda da probas repair windowsa? Ili u najgorem slucaju reinstalacija


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Problem AVG Internet Secuirity!!
    By GoranZagorje in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 11-04-2007, 07:23
  2. Internet promet problem
    By perisa in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 25-02-2007, 15:51
  3. Internet Explorer 7 problem
    By Sipe in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 04-03-2006, 01:02
  4. Problem s Internet radiom
    By KaKaV NeReD in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-06-2005, 20:00

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove