Izvorno postao X-FusIOn hmm, zagledajte se na neki od screenshotova,igrica izgleda odlicno i dosta bolje u odnosu na PES6 ali ipak nesto nedostaje,ja ne kuzim sta... lol... igra je odlicna, nadam se da nece biti bugova kao na PES-u 6!
★★★★★
Pravila foruma
Bookmarks