= Citat = Izvorno postao X-FusIOn Pregledaj post
hmm, zagledajte se na neki od screenshotova,igrica izgleda odlicno i dosta bolje u odnosu na PES6 ali ipak nesto nedostaje,ja ne kuzim sta...
lol... igra je odlicna, nadam se da nece biti bugova kao na PES-u 6!