što ne postoji pes 2007 ili je on samo za ps2 izašo?
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Izvorno postao S.Silva što ne postoji pes 2007 ili je on samo za ps2 izašo? Postoji ali to je isto kao pes6,mozda i losije......ima ga za sve platforme...
Pravila foruma
Bookmarks