to je bio test beta jedinice,dakle ona koja još nije za prodaju...na karaju će vjerujem k850 ipak biti bolji od n95..
to je bio test beta jedinice,dakle ona koja još nije za prodaju...na karaju će vjerujem k850 ipak biti bolji od n95..
Piše da će bit u dvije verzije boja: metal i black
našla sam i ove slike, neznam jel to taj mob??? to je valjda za azijsko tržište ili kaj???
Zamolio bih sve da se skuliraju sa velicinom slika!!
Zadnji uredio ..:|AnyCall|:.. : 25-10-2007 u 22:31
pa kad dolazi taj mob kod nas? bar u oglasnik?![]()
ma i jeste bolji 100%.
ovi primjeri slika od G800 nisu losi,ali i opet se primjeti da to nije tako dobro kao npr. moj tri godine star Canon sa 3mp.
slike su svakako upotrebljive za razvijanje 15x10,ali problem kamera na mobitelima je slikanje u zatvorenom.
a zato jer ne koriste ccd čipove...to je imao sharp 902,903 i one slike slikane u mraku su sa izrazito malo šuma...
Čini se da ipak nema janjeću kožu kao što su neki govorili
![]()
nego kakva je to koža?![]()
kakav je to uopce model i kakve veze ima sa G800?
De smanji malo te slike na kojima uopce nije g800![]()
Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65
evo konacno i review:
http://www.mobile-review.com/review/...-g800-en.shtml
pa ovome testu kamera bas i nije odusevila i cini i se da je na N95 i G600 cak i nesto bolja.![]()
Zadnji uredio Vepar : 31-10-2007 u 08:46
please ako netzko zna kad stize kod nas bar na crno?? i otprilike cijena?
mislim da se moze ocekivati do kraja godine, a cijena ce bti prilicno visoka,sto je je i najavljeno u gore navecenom testu,.
čekamo review lg ku990:![]()
ma znam,ali od eldara...
Bookmarks