Kakva su vaša iskustva po pitanju povezivanja Nokie N73 sa instaliranim TomTom softwareom i GPS receivera.

Koji GPS receiver preporučujete i takođe me interesuju iskustva sa mapom Eastern Europe v.680.1466.