Izvorno postao Zli_Ciko Moram provjeriti kad dodjem doma koji je tocno bio. Recimo da sam stavio taj, je li on razlog? SI siguran da je bas hardverski problem? Nemam vremena za trckaranje do servisa, radi se. razlog bi bio da nisi stavio taj pa pricekaj jos necije misljenje .. ja mislim da je problem hardverski
Pravila foruma
Bookmarks