A ne znam, svakom njegovo.
Neko je zadovoljan, neko nije.
Al mislim da nema nista lose u stavljanju dodataka. Bolje da ima nego da nema.
Meni je, recimo, to idealno. Radje surfam na njemu na velkoj telki, neg na laptopu.
A ne znam, svakom njegovo.
Neko je zadovoljan, neko nije.
Al mislim da nema nista lose u stavljanju dodataka. Bolje da ima nego da nema.
Meni je, recimo, to idealno. Radje surfam na njemu na velkoj telki, neg na laptopu.
Things will not calm down, in fact, they will calm up!
Definitivno su u pravu!! Ja sam postao zvukoholicar!
Bookmarks