A ne znam, svakom njegovo.
Neko je zadovoljan, neko nije.

Al mislim da nema nista lose u stavljanju dodataka. Bolje da ima nego da nema.

Meni je, recimo, to idealno. Radje surfam na njemu na velkoj telki, neg na laptopu.