Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: v500 problem

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    10
    Bodovi
    6.519
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.519, Nivo: 19
    Bodovi: 6.519, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 26,0%
    Ukupna aktivnost: 26,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo uspio sam ovo rijesiti i stavit software od v600 sve radi super, pripoznaje ga kao v600 i sve to. Ali sad mi je naisao problem kao sto na bluedevilu pise da se zna desiti (Poruka "Enter Subsidy Password") i napravim sve kao sto ode (http://www.bluedevil.com.hr/article_read.asp?item=11) piše, a ta poruka i dalje stoji

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    SE: C905, P1i
    Operater
    098, 091
    Postova
    921
    Bodovi
    14.525
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tonik Pregledaj post
    evo uspio sam ovo rijesiti i stavit software od v600 sve radi super, pripoznaje ga kao v600 i sve to. Ali sad mi je naisao problem kao sto na bluedevilu pise da se zna desiti (Poruka "Enter Subsidy Password") i napravim sve kao sto ode (http://www.bluedevil.com.hr/article_read.asp?item=11) piše, a ta poruka i dalje stoji

    Ako se ti ta poruka pojavljuje kao pozdravna poruka kod uključivanja tada moraš izbrisati secure_pds_init u "/a/mobile/system/" ta poruka se pojavljuje kad je mob zaključan na određenu mrežu!
    Ako ti stoji i traži password tada si vjerojatno flešao s zaključanim softom!
    www.karate-nedelisce.hr

    "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Problem sa uploadom jave na v525@v500
    By wragg in forum Općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 26-02-2005, 21:36
  2. Problem sa stavljanjem hrvatskog u v500.
    By sirius in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 04-02-2005, 11:31
  3. V500@V600 Java problem
    By metak in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-01-2005, 19:25
  4. Cudan problem sa V500 i mmsom
    By DeepBlue18 in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-01-2005, 21:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove