= Citat = Izvorno postao LORRY Pregledaj post
Da li možda znaš ima li veze sa onim proxy adresama gore ?
Mislim da to nije bitno, pogotovo ako si dobio automatske postavke, sve bi trebalo raditi. Ako hoćeš možeš i to provjeriti pod internet podešenja, tamo možeš vidjeti i te postavke i za tele2 wap i za tele2 mms.