-
Faca Cafe Mobil foruma
Postignuća:

ma radije kupi novi
-
-
Forumaš sa iskustvom
Postignuća:

ma imam novi, neg to je ovak, za imat sa strane.. uz taj mobitel me vezu uspomene, pa ga drzim..
-
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
Pravila foruma
Bookmarks