Ovako, imam TELE2 knockout na pretplatu. Uskoro idem u Španjolsku, pa me zanima da li je najbolje da koristim TELE2 ili da tamo kupim neki start paket?
Jel ima tko iskustva s tim? Sto je bolje, ne znam da li uopce TELE radi tamo, jer i ovdje imam dosta problema? Ako znate koji je najbolji start paket za uzeti tamo...? I kolika je razlika u cijeni ako bi uzeo tamo karticu?Hvala!


Hvala!
Odgovori uz citat

Bookmarks