Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Threaded View

  1. #23
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    k800i
    Godina
    36
    Postova
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Molim Za Pomoć

    Ovako, imam TELE2 knockout na pretplatu. Uskoro idem u Španjolsku, pa me zanima da li je najbolje da koristim TELE2 ili da tamo kupim neki start paket?
    Jel ima tko iskustva s tim? Sto je bolje, ne znam da li uopce TELE radi tamo, jer i ovdje imam dosta problema? Ako znate koji je najbolji start paket za uzeti tamo...? I kolika je razlika u cijeni ako bi uzeo tamo karticu? Hvala!
    Zadnji uredio maxtheboss : 15-08-2007 u 23:37


 

Slične teme

  1. Tele2 ukida roaming ?
    By vlado z in forum Tele 2
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 03-03-2007, 00:58
  2. Tele2, roaming, sms, 70 znakova?
    By grimreaper in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-01-2007, 18:39
  3. Roaming TELE2 problem
    By ramswaper in forum Tele 2
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 17-11-2006, 20:54
  4. Tele2, smsovi na strane brojeve i roaming?
    By grimreaper in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-09-2006, 20:42
  5. Signal TELE2 - VIP Roaming
    By Bumbislav in forum A1
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 27-06-2006, 14:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove