Ima ima, ali piše: Od 12.4.2007. Opcija Vip i Opcija SMS nisu dostupne za aktivaciju novim korisnicima. Postojeći korisnici ih mogu nastaviti koristiti prema sljedećim uvjetima korištenja.
E sad opet jedno pitanje: Inače sam korisnik oko 6-7 godina i prije dva i pol mjeseca sam prešao na pretplatu znači to je negdje oko 5.5. Zanima me mogu li ja koristiti tu opciju?
Bookmarks