evo osvjetljenje 50% stisnem walkman bloka mobitel... isse stvarno je i ovo ...
prvo sam napravio GDFS backup.
onda sam u jdflasheru nasa qamaker i napravio ono sa patchom
pa sam sa settoolom napravio quick access patch
pa iza toga aplicar parches quick access i to je to. Upalio mob pokusao uc u walkman ali opet zamrzne.
A u patchu pise da je za SW-R8BB001 a u mene to i je.
Jedino kad sam radio aplicar parches quick access nisam ukljucio ovo jer u mom setoolu nema ta opcija.

U cemu je kvaka?
EDIT:
btw da pitam jel u tebe radi videokamera... ja kako joj god zelim pristupit nikako da pristupi, nije da se smrzne vec jendostavno stisnem na videokamera a nista se ne događa, zasto to i kako popravit?
Bookmarks