a jel mogu kak to testirat bez druge graficke?
Nemam potpisa, jer neznam kaj da napisem!:-(
Izvorno postao ExCenTric a jel mogu kak to testirat bez druge graficke? Mislim da ne, jedino ako imas integriranu a koristio si drugu. Pitaj frenda ili nekog
Pravila foruma
Bookmarks