Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 21 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 201 do 225 od 509
  1. #201
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    K770; Z240; W800(Sjeban)
    Operater
    ¤V)°(P¤;T-mobile
    Postova
    441
    Bodovi
    5.901
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gotoo86 Pregledaj post
    pa ubacio bih drugi driver, ali ovaj pravi odlicne slike na dnevnom svjetlu, ali nocne su katastrofa. samo sam htio znati jel se moze ovo rijesiti?
    Pa jedino ak znaš pravit drivere ili da zamoliš nekog da vidi taj tvoj driver pa proba nes napravit u nekom editoru! ja neznam!

  2. #202
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo sad imam i jos jedn pitanje, kako da promjenim bateriju na W610i? Skinuo sam sa topse.ru neke fajlove al neznam gdje da ih stavim, isto tako i ikonice u meniju??
    Evo i linka: http://rapidshare.com/files/91139768..._Pack.rar.html
    Dajte ljudi malo pomozite!!
    Zadnji uredio Gotoo86 : 15-02-2008 u 10:23

  3. #203
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Buići
    Mobitel
    hello DEFY
    Operater
    BoNbOn
    Godina
    38
    Postova
    436
    Bodovi
    12.018
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    poslje flešanja maina i file system
    mob kada se upali baci ovo
    configurration error. pleas contact your network operator or service centre
    u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri

  4. #204
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa je si li flashao custom?
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  5. #205
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Buići
    Mobitel
    hello DEFY
    Operater
    BoNbOn
    Godina
    38
    Postova
    436
    Bodovi
    12.018
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    misliš ono u xs++
    customize file system?
    to nisam(prije sam samo flešao main i mob je radio kao neki križanac)

    EDIT:
    sredio sam sve radi ko ludo
    Zadnji uredio ravilov : 17-02-2008 u 02:56
    u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri

  6. #206
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @dj_dyno,
    Drugi put prvo potrazi, ovo tvoje pitanje je vec bar 100 puta odgovoreno (bez pretjerivanja).
    I koristi gumb EDIT umjesto otvaranja novih postova.

  7. #207
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://rapidshare.com/files/92842915/MHQ_v2.38.rar
    Kako da stavim ove drivere za kameru u tel, imaju vise file-ova i imaju 2 camdriver0.dat filea, neki GFX,...??

  8. #208
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gotoo86 Pregledaj post
    http://rapidshare.com/files/92842915/MHQ_v2.38.rar
    Kako da stavim ove drivere za kameru u tel, imaju vise file-ova i imaju 2 camdriver0.dat filea, neki GFX,...??
    zipaj ih i stavi u ifs/settings/camera pomocu setool ili xs++
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  9. #209
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa i ne bas.

    @Gotoo86,
    Sigurno si procitao README file koji dolazi s tim driverom?
    Koliko vidim, tamo je sve vrlo detaljno opisano i objasnjeno.

    Citat iz README:
    A-version - orignal correction of Brightness (how in a original 2.3 dirver),
    B-version - correct of ISO (how in 2.35/36/37)
    Dakle treba ti samo jedan od ta dva drivera, a ti sam odluci koji.
    Za ovaj GFX pack i ostalo ne znam, to su neki dodaci koji IMHO nemaju veze sa driverom.

  10. #210
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E ljudi imam jedno pitanje
    Evo ovako, skinuo sam jednu flash temu i u njoj sam dobio 3 filea
    .thm
    .swf
    i standby od te teme (također .swf)

    kako uploadati taj standby da mi radi skupa s temom...? help
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  11. #211
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Za ovaj GFX pack i ostalo ne znam, to su neki dodaci koji IMHO nemaju veze sa driverom.
    Ja mislim da ovaj GFX pack ima veze za grafickim suceljem, posto u objasnjenju navodi neke nove stvari koje nisu do sad bile u podesavanjima kamere:
    New interface (gfx patch and lng file)- jedna od stavki. A to me najvise i zanima kako to da ubacim, za drajvere je lako. Trazio sam malo po FSX-u ali nisam uspio naci gdje bude taj orginalni GFX!!

  12. #212
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pls ljudovi pomagajte...
    rjesite mi ono pitanje gore
    BTW: bas i nisam siguran sto je to standby...jel to kao wallpaper..ili se to ukljuci samo kad se tipkovnica moba ne dira..ili nesto slicno.. pomoc :|
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  13. #213
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Standby je pocetni ekran. Ovo o cemu ti pricas je screensaver.
    Na standby ekran se moze staviti wallpaper, koji pretpostavljam moze biti i flash file (nemam telefon koji podrzava flash pa nisam siguran). U tom slucaju, procedura je valjda ista kao i za bilo koju sliku, znaci stavis flash file bilo gdje u mob, odes do njega, desna tipka, Use as, Wallpaper.

    BTW malo me cudi da se nisi vec sam sjetio to isprobati... Ja bi odmah isao tom logikom.

  14. #214
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa malo mi je to glupo jer na nekim mjestima ima downloadati wallpaper, a na nekim mjestima standby....pa sam mislio da su to razlicite stvari...btw hvala na pomoci

    EDIT: evo da ne double postam
    Je li moguce napraviti, nakon sto zakljucam tipkovnicu, da mi se ekran ne ugasi nego da bude neka slika ili sat, a da ne moram pritiskat onu tipku sa strane za volume da mi se pojavi sat (nekakav patch ili nesto slicno)
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  15. #215
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sat je stalno tamo, samo sto je osvjetljenje malo slabije pa se skoro ni ne vidi...
    tak da...
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  16. #216
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne ne
    koliko ja mogu prepoznat meni nema sata...gledao sam na svijetlu
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  17. #217
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a evo sad sam i ja konačno sakupio malo para i kupio sam k550i...
    flashao u w610i i pere ko ludo...
    flash teme...wallpaperi...walkman 2.0...kupio sam si i w sluške i sad je super zvuk...
    @CROmaina: sorry šta nisam mogo bolje objasnit...nisam imao k550i,samo v630i pa sam mislio da imaju isto sve...
    evo ovako...dok ti se ugasi svjetlo na ekranu stisneš tipku za pojačat ili smanjit i sat ti se na 5 sekundi prikaže i opet se ugasi svjetlo...pobaj...meni ide tak...

    btw...jel ima neko za w610i layout.xml koji miče operatera?
    ako neko ima plz. upload!!!
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  18. #218
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko sam skuzio CROmania to zna, ali je pitao jel se moze nekako napraviti da sat stalno stoji, da se ne mora nista stiskati.

  19. #219
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tocno tako ravilov

    @Robby imam ja taj file...odlicno radi....javi mi se na pm
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  20. #220
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    super...bilo bi dobro da se ko na w800i vidi stalno sat...i meni ponekad zatreba(neda mi se uvjek stiskat gumb kad ocu vidit koliko je sati)

    jel ima možda neki onak reperski walkman skin?
    radim sad na mobu i sve mi je krenulo u smjeru hip-hop pa mi sad treba i takav walkman skin...
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  21. #221
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao robby14 Pregledaj post
    super...bilo bi dobro da se ko na w800i vidi stalno sat...i meni ponekad zatreba(neda mi se uvjek stiskat gumb kad ocu vidit koliko je sati)
    Meni se na K550@W610 vidi sat sa ukljucenom opcijom "Cas. u Rezimu spav." na dnevnoj svijetloscu naravno!!!

    A sto se tice ovog standbay flash file-a ako se moze pokrenuti direktno iz moba, cemu sluzi onda ona datoteka u FSX-u koja je predvidjena za standbay fileove, ubacio sam u nju jedan flash file i nista se nije desilo??/
    Zadnji uredio Gotoo86 : 25-02-2008 u 12:23

  22. #222
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel mi netko može napravit da ovaj font ima slova čćđžš
    http://www.4shared.com/file/37621304...ified=adc46a8c
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  23. #223
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsTagger Second ClassSocial

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire 510
    Operater
    VIP
    Godina
    38
    Postova
    2.163
    Bodovi
    33.654
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo jedan jako dobar link sa drugim linkovima na puno mogućih radnja na k550i iliti w610i...

    http://www.akshayy.com/sonyericsson/...-k550-to-w610/
    Seriously?

  24. #224
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo radi mi sad sat...ukljucis sleep mode clock pod: settings->display
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  25. #225
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hmmm
    nema mi sleep mode clock
    pod settings/display nalaze mi se:
    wallpaper
    Themes
    Start-up screen
    Screen saver
    Clock size
    Brightness
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]


 
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 21 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. SE w610 Flash teme
    By Kleo2506 in forum Općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-03-2008, 09:33
  5. k550@w610 audio driveri( pobosljsavanj zvuka) ?
    By MafiaMan in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-05-2007, 20:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove