ima li iko da mi uploada svoj gdfs backup za k550/w610 cid52? naime, vecini je poznato da mi je fon krepao. molim vas!!!
hvala ravilov,uspio sam,sad tipka za precace radi normalno,vise ne spaja na internet
ima li iko da mi uploada svoj gdfs backup za k550/w610 cid52? naime, vecini je poznato da mi je fon krepao. molim vas!!!
ja bi ti dao al mi to malo mutavo da imas moje sve :S sve oke al gdfs ne.
For the hoven lands...
jel zna ko dal se moze promjenit izgled baterije na k550???
npr. da pise brojevima kolko posto je baterija prazna/puna
i imam jednu flash temu koja ima zakljucavanje datoteka,poruka i postavka,al neznam kako promjenit kod,pa ako zna ko molio bi ga da mi se javi...
hvala
Sve sam ja ovo fino procitao, i donekle shvatio, ali!!!!!!
Jel mi moze neko okaciti sve filove koji su potrebni da flesam svoj K550i u W610i. VEcina ovih linkova neradi, pa ako je ko vlojan pomoci...
Mi6 Black
11:06:49| Baseband ID: 9900
11:06:49| Protocol Version: 3.1
11:06:50| Phone name detected!
11:06:50|
11:06:50| Profiling SEMC phone...
11:06:50| Platform: DB2020
11:06:50| OTP CID: 51
11:06:50| EROM CID: 52
11:06:50| EROM Color: Red
11:06:50| IMEI: 35665701xxxxxx
11:06:50| Phone ID: K550
11:06:50| Region: S_E_EUROPE
11:06:50| CDA: CDA102568/3 R5A
11:06:50| Firmware Version: R6BC002
11:06:50| EROM: R3A016
11:06:50| Ready for operation!
Jel ovo dobro ili lose, jel mogu da stavim filove od W610?? i koje?
Sve sam uradio i radi, jedino sto me jos zanima gdje mogu da nadjem teme koje mi mjenjaju citav menu i ikonice?? Hvala na pomoci
probaj neki od tuda ak ima
http://topse.ru/files/cat147.html
W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75
hvala lijepo, ali sam se davno rijesio fona...
Flesovanje mi je proslo O.K., flesh teme sam skontao, jos me samo muci kako da prevedem tel. na cro. ?? Imam custom sa hrvatskim, ubacim ga preko xs++ i nedobijem jezike, kad odem na Language> Phone language dobijem 2 opcije Accord. to SIM i English. A za tipkovnicu dobijem hrvatski... Pomagajte molim vas!!! JEl ima ko rijesenje?
Ljudi mogu li ja na taj nacin flashovati i Z550i ako tko ima kakvo rjesenje odlicno.. ali ja bi samo da promijenim ikone.. sta mi sve treba poz.. i moze li se to uradit s XS++ jer znam na njemu.. hvala
Živi kao da ti je svaki dan posljednji
1) ovo je tema o K550 -> W610, a ne o Z550
2) ako ces samo mijenjati ikonice, ne treba nista flashati koliko znam, i da, to se moze sa XS++
nakon pretvaranja k550 u w610 neke stvari ne rade tj u music playeru ne rade skins i visualizations, a i kamera radi lošije slike dok je zvuk nekako tiši nego prije.
btw kako da ubacim patcheve za zvuk i sliku?![]()
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
bas sam patchao main na k550@w610 i doslo do pola i nestalo struje...sad se nece ni upalit ni spojit na SETool!!!!!!!sta da radim!???????
Zadnji uredio Kac : 30-01-2008 u 14:22
ok sorry na greškama uspio sam složit neki hibrid pa zahvaljujem na pojašnjenju![]()
![]()
![]()
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
Ubacivo sam drivere za kameru na W610, prije toga sam pogledao u onom dodatnom meniju verziju softvera kamere, i bila je V2.3. Nasao sam na netu neku verziju 2.9 i ubacio je al tamo je ostala ista verija 2.3?? sta se desava, stvarno nemogu da primjetim nikakvu razliku na kameri!!
Ubacio sam neki driver za kameru sa oznakom 2.9. Sad kad prebacim na nocni mod snimanja ili bilo koji drugi slika je katastrofa skoro nista se nevidi... Znaci radi samo na automatskom....
pa ubacio bih drugi driver, ali ovaj pravi odlicne slike na dnevnom svjetlu, ali nocne su katastrofa. samo sam htio znati jel se moze ovo rijesiti?
Bookmarks