je li ko probao flashati fs na k550 od w610 s novim xs++. bar meni sad na k750 radi customizacija svih softova. npr. stavim europe_1 main, i fs od emea2 i stavim customize europe 2 ili 3 (bilo koji europe) i kad sam flashao bez problema sve radi i jos je automatski prebacio na emea2 regiju (ubacio te jezike)


Odgovori uz citat


hvala i ravilov-u koji mi je ponudio ovde odgovor 

Bookmarks