ovako, ja sam se raspitivo za taj patch unlock i to, kad sam otkljucavo, al je neki lik ne bas tehnick upucen, kaze "neznam ja sta sve radi kompjuter" tako da mi nije mogo rec... al mislim da je kompletan unlock neki... uglavnm, u svakom slucaju ga flashat necu u w610i... jos
samo me zanima ovaj certifikat... jel to 100% sigurno ubacit, sa ovim xs++ vdarvinom... posto nemam nikakvog iskusva i strah me je..
jel ima kakav vodis, al skroz step by step, sta sve izabrat i to, kao recimo u temi flashanja k750 u w800, eh tako nekako, al za ubacivanje neceg (u ovom slucaju sertifikata)... posto ja se ne snalazim u onom programu, maju neke way in metode, neki tamo brute i sta ja znam, pa dole neke opcije, 4, koje neznam sta znace, pa gore svasta nesto...
tako da...![]()


Odgovori uz citat




Bookmarks