Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 21 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 509
  1. #101
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skinuo sam tu negdje nove audio i cam drivere pa bi ih stavio u mob,ako neko zna u kojem postu je to objašnjeno da mi stavi link!

    TNX

  2. #102
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Europe
    Mobitel
    ZTE Blade
    Operater
    mt:s,Telenor SRB
    Postova
    514
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ifs/settings/camera
    ifs/settings/acoustic
    ZTE Blade, Gen2, CM7 2.3.5 n148

  3. #103
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao milanche91 Pregledaj post
    ifs/settings/camera
    ifs/settings/acoustic

    Našao sam,hvala,idem sad to sredit

    TNX

  4. #104
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    ubacio si hr.lng kako si naveo
    sad nađi u customu customize.xml i stavi ovako
    spremi i ubaci u mobu tpa/preset/custom
    Sve sam učinio kako treba ali ne radi
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  5. #105
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2007
    Godina
    34
    Postova
    151
    Bodovi
    6.650
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.650, Nivo: 19
    Bodovi: 6.650, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako se stavlja flash menu na ovom mobitelu?

  6. #106
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BHF Pregledaj post
    Kako se stavlja flash menu na ovom mobitelu?
    Preko setoola.Swf fileove staviš u tpa/preset/system/desktop/flash i zipaš to.Nakon toga taj zip file stavis u mobitel preko navedenog programa(setool2lt).Nadam se da si razumio
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  7. #107
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    d=U=brava
    Mobitel
    I9100
    Operater
    bonbon
    Postova
    241
    Bodovi
    27.309
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Molio bih ako netko ima hrvatski custom pack za k550.
    Inače imam skinuto:
    K550_R6BC002_FS_CENT_EUROPE_RED52.fbn
    K550_R6BC002_MAIN_GENERIC_LI_RED52.mbn

    TNX

  8. #108
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    krokane javi mi se na pvm

    btw imam onaj najnoviji soft za w610 al necu pisat koji da me ne sje... ovi s foruma .kome treba nek se javi na pvm
    For the hoven lands...

  9. #109
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    btw imam onaj najnoviji soft za w610 al necu pisat koji da me ne sje... ovi s foruma .kome treba nek se javi na pvm
    Huh? Tko ce ti sta?
    Slobodno reci koji imas soft.

  10. #110
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Huh? Tko ce ti sta?
    Slobodno reci koji imas soft.
    s jedne strane je u pravu,ja imam dosta firmware-a i banuli me s top sony-a zbog dijeljenja njihovog sadržaja(nemam pojma di me našli valjda na se-nse) ali za..bo ja njih i skinuću im jako puno toga
    Mi6 Black

  11. #111
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa upravo zbog masve.. samo fali da me ko njega dozivotno banaju
    ok soft je R8BA024 imam i main i fs.
    For the hoven lands...

  12. #112
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    ok soft je R8BA024 imam i main i fs.
    a ja imam custom
    Mi6 Black

  13. #113
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam i ja custom
    For the hoven lands...

  14. #114
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Berlin
    Mobitel
    E51
    Operater
    le VIP
    Postova
    302
    Bodovi
    10.887
    Nivo
    25
    Bodovi: 10.887, Nivo: 25
    Bodovi: 10.887, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pozdrav....i ja bi sada K550i u W610 flashao....trebao bi MAIN/FS i custom sa hr ....linkovi ovdje vise nejdeju,ako bi ljubazno netko mi poslao...


    hvala
    Moj stari nick je bio: nokman

  15. #115
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    84
    Bodovi
    6.424
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozz ljudi.. (napomena: vjerovatno su neka od ovih pitanja odgovorena al evo u zurbi sam a i nije mi jasno par stvari pa da ipak ja pitam )

    znaci nabavih sebi jedan fini novi k550i u tele2 paketu... pa cu ga sutra otic dekodirat... (jer kolko sam skonto enmoze se to od kuce odradit)

    i evo ovako malo se uhodavam i to.. i naisao sam na jedna programcic, KD player... i super mi se svidja, puno mi je bolji od ugradjenog i ruznog SEovoh playera...

    pa se pitam za ove restriksivje... kako ih rijesit??? jer iritantno je uvijek davat potvrdu kad pauziram pjesmku ili kad skeniram i tako to... toga ima i u drugm programima..

    pa me eto zanima kako se rijesit toga??? ovako sam naletio na neki certifikat,
    halmer

    on se ubaci nekako prego valjda SXa( il kako se vec zove program)... i sad ja bi to odradio...

    al, zanima me jel moram provo flashat mob il sta probijat??? moguli jednostavno uci u filesystem sa tim SXom (ili FARom) i ubacit taj certifikat i onda ga dodavat svakoj aplikaciji koja mi treba???

    i isto tako jel mogu mijenjat ove drivere, akusticne i to??? (samo da recimo to odradim) (nikako mis e nesvidja zvuk preko zuvcnika, nekako krsit, mada je to mozda i do zvucnika, posto je sam jedan, a i nije bas neki prevelik pa nije ni cudno, al opet mozda se moze popravit zvuk)

    eto to je ukratko to.. hvala

    ( i jeli bitno koji mi je CID mobitel??? mislim da je 52, al nesce mi nesto oanj davicni flasher pa nemogu ni vidit koji je (mozda trebam novu verziju skinut)

  16. #116
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U pravu si da ne mozes otkodirati od doma.

    Program se inace zove XS++. Pomocu njegove FSX opcije ubacis ona dva file-a od kojih se sastoji Halmer certifikat u mobitel. Ne trebas nista flashati. Isto to mozes odraditi i FAR-om ako ti je tako lakse.
    Zatim na kompu certificiras JAR file od tog KDplayera, time dobijes pripadajuci JAD file. Oba filea prebacis na mobitel (tebi najdrazom metodom ) i instaliras na mobitelu pomocu tog JAD filea. Nakon toga odes pod permissions za KDplayer i pod Read user data odaberes Never ask. To je to.

    Istom metodom (FSX u XS++) mozes ubaciti i acoustic i ostale drivere. Procedura je ista kao za K750, pa pogledaj temu o njemu.

    BTW, u ovom slucaju nije bitno koji imas CID, ali inace je to prilicno bitno.
    Zadnji uredio ravilov : 18-11-2007 u 20:11

  17. #117
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    84
    Bodovi
    6.424
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma ja sam naso neki tutorial na forums.se-nse.net i naso o tome halmeru i kako se ubacuje... al eto nisam znao da mogu samo tako uc u fs

    sutra cu onda to poskidat (nemogu od kuce jer imam dial up) pa cu probat... i pretpostavljam da se to moze uradit sa bilo kojom java aplikacijom??? (recimo sa moby explorerom)

  18. #118
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, to mozes sa bilo kojom Java aplikacijom.

  19. #119
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo svjezih stvari

    sonarikk 2.35 Most High Quality camera (najnoviji njegovi i bolji od numberovog) : http://rapidshare.com/files/70777479...narik.rar.html
    For the hoven lands...

  20. #120
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    84
    Bodovi
    6.424
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i da vas pitam... evo otkljuco sam mobitel, cid51 je i izaslo me 15€...

    i sad zanima me, jel mogu sta zeznut sa ubacivanjm tog certifikata? recimo, jel se moze vratit lock (kad udjem u servisni meni i nadjem zakljucavanja, sve su oni kljucici otkljucani, svih pet)??? i znaci to bi trebalo bit sigurno???

    posto eto nesto se bojim... da necu pokvarit mob posto nemam iskustva...

    i btw kad sam pokrneu bio onaj xs++ (imam neku 3.1 darwin verziju)... pito me dal hocu da updatujem erom cid u 52... ja sam iso ne... sta je to uopste???

  21. #121
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao torp3do Pregledaj post
    i da vas pitam... evo otkljuco sam mobitel, cid51 je i izaslo me 15€...

    i sad zanima me, jel mogu sta zeznut sa ubacivanjm tog certifikata? recimo, jel se moze vratit lock (kad udjem u servisni meni i nadjem zakljucavanja, sve su oni kljucici otkljucani, svih pet)??? i znaci to bi trebalo bit sigurno???

    posto eto nesto se bojim... da necu pokvarit mob posto nemam iskustva...

    i btw kad sam pokrneu bio onaj xs++ (imam neku 3.1 darwin verziju)... pito me dal hocu da updatujem erom cid u 52... ja sam iso ne... sta je to uopste???
    gdje si otkljucao?ako je patch unlock,ja mislim da ak flashujes vrati se ponovo lock. a to za cid 52,xs automatski pita da update cid ako nije 52..a bolje ti je da ne diras jer cid 52 se ne mogu otkljucati jos(bar mislim tako)
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  22. #122
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao torp3do Pregledaj post
    i sad zanima me, jel mogu sta zeznut sa ubacivanjm tog certifikata? recimo, jel se moze vratit lock (kad udjem u servisni meni i nadjem zakljucavanja, sve su oni kljucici otkljucani, svih pet)??? i znaci to bi trebalo bit sigurno???
    Nema taj certifikat veze sa lockom/unlockom, kodiranjem, kljucicima...
    To je jednostavno certifikat za Java aplikacije.

    @aaallleeennn,
    Sumnjam da patch unlock dodje 15 EUR.
    A i CID52 se moze otkljucati, samo je skuplje.

  23. #123
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako mu je k550 cid 51 nemoze ga flashat u w610 jer su svi w610 cid 52..a ako ga ide updateat seusom na cid 52 lockat ce mu ga na mrezu opet.. tak sam i ja dao 150 kuna za unlock i seus ga zakljucao
    For the hoven lands...

  24. #124
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    ako mu je k550 cid 51 nemoze ga flashat u w610 jer su svi w610 cid 52..a ako ga ide updateat seusom na cid 52 lockat ce mu ga na mrezu opet.. tak sam i ja dao 150 kuna za unlock i seus ga zakljucao
    daj samo jedan razlog zbog čega si išao uopće raditi update s seus-om?
    osim upgrade-a na 52
    Mi6 Black

  25. #125
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    ako mu je k550 cid 51 nemoze ga flashat u w610 jer su svi w610 cid 52..a ako ga ide updateat seusom na cid 52 lockat ce mu ga na mrezu opet.. tak sam i ja dao 150 kuna za unlock i seus ga zakljucao
    pa sa xs++ se moze upgrade na cid 52
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8


 
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 21 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. SE w610 Flash teme
    By Kleo2506 in forum Općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-03-2008, 09:33
  5. k550@w610 audio driveri( pobosljsavanj zvuka) ?
    By MafiaMan in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-05-2007, 20:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove