Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 21 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 509
  1. #76
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    i moj frend ima takav mob al k610! jel on sad 52 ili cid 51??? koji od ta 2 se gleda ? i jel go onda mogu flashat i custat ?
    gleda se erom CID

  2. #77
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dj Pajo Pregledaj post
    Jel moguče da stavim samo ovaj Walkman player od w610i, bez da mijenjam cijeli softwer?


    ne morat ćeš flashat main!
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  3. #78
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    K550i-modded-W610
    Operater
    TELE2--FOREVER--
    Godina
    40
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo uzeo sam american expres otisel na wotan server i za jedno 10 minu pretvoril k550 cid 51 u w610 cid52 uglavnom dobil sam nove ringtonove i dosta glasnije i cisce se cuju melodije dobio sam FLASH meni i ono mob mi je super muhaha potrosil sam 10 eura al nema veze uglavnom ak vam je k550 cid 51 onda trebate kupiti 2 kredita jer jedan kredit trosite da vam ga prebaci u cid 52 a drugi onda flashate jedan kredit je 7 eura ..mozda bi isla kombinacija samo da ubacite cid 52 i onda kak je postupak tu naveden prek xs++ u w610 ... pozdrav

  4. #79
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Di stignem
    Mobitel
    Koji trebas?
    Operater
    Koji trebas?
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ubit ču se,skinem taj driver i kad mi piše found new hardwer jaga navedem na taj file koji je instaliran,ggsc tako se nešto zove i piše mi ovo mjesto ne sadrži informacijeo hardweru ili tako nešto,pomagajte

  5. #80
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kad spojim svoj k550i na xs++ kaže:

    19:25:17| XS++ v1.5 Ready !
    19:25:25| Attempting to open the interface...
    19:25:25|
    19:25:25| Turn off phone
    19:25:25| Hold C Button on phone and connect phone.
    19:25:25| You have 30 seconds.
    19:25:25|
    19:25:30| PORT STATUS: ACTIVE
    19:25:30| Baseband ID: 9900
    19:25:30| Hardware Platform: db2020
    19:25:30| Protocol Version: 3.1
    19:25:45| AutoReturnCollectingSending loaders\db2020_cid01_cert_p3g.bin...
    19:25:47| XS++ v1.5 Ready !
    19:25:47| Shutting down...
    19:27:03| Attempting to open the interface...
    19:27:03|
    19:27:03| Turn off phone
    19:27:03| Hold C Button on phone and connect phone.
    19:27:03| You have 30 seconds.
    19:27:03|
    19:27:09| PORT STATUS: ACTIVE
    19:27:09| Baseband ID: 9900
    19:27:09| Hardware Platform: db2020
    19:27:09| Protocol Version: 3.1
    19:27:10| AutoReturnCollectingWarning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:K550)
    19:27:10| ...using GDFS name
    19:27:10| Return
    19:27:10| PHONE INFO
    19:27:10| DBID: db2020
    19:27:10| OTP CID: 51
    19:27:10| EROM CID: 52
    19:27:10| EROM color: Red
    19:27:10| IMEI: 35489301xxxxxx
    19:27:10| Phone: K550
    19:27:10| Operator: S_E_EUROPE
    19:27:10| CDA: CDA102568/3 R6A
    19:27:10| Firmware: R1KC001
    19:27:10| EROM: R3A016
    19:27:10|
    19:27:10| Ready for operation!

    a kad stavim da flesha main sa W610_R1JD001_MAIN_GENERIC_RED52 kaže:

    Sending loaders\db2020_cid01_cert_p3g.bin...
    22:15:31| EaTEbS: Failed
    22:15:31| Sending loaders\db2020_cid52red_flash_r2a005.bin...
    22:15:31| Failed
    22:15:31| Error: Cannot send flash loader
    22:15:31| ++ Error: Flashing failed
    22:15:33| Disconnected... Unplug the phone
    22:15:55| Shutting down...

    sad mi nije jasno,

    ima li tko kakvo riješenje?

    TNX
    Zadnji uredio MarineroX : 21-08-2007 u 06:26

  6. #81
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Mobitel
    P990i
    Operater
    TELE2 for life
    Postova
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nejda sad neka druga verzija xs++-a?

  7. #82
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sad ga flashajte sa xs 1.6 će radit jer je ova prijašnja bila buggovita.
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  8. #83
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jučer sam flash-nuo svoj k550i sa xs++ 1.6.8,stavio:
    Main:W610_R1JD001_MAIN_GENERIC_RED52
    FS:W610_R1JD001_FS_S_E_EUROPE_RED52
    i nakon toga custom pack HB1-06_Gen_CDA102568_3_R9A_GENERIC_S_E_EUROPE

    i to je to,sad je mob kompletno w610i

  9. #84
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ev da i ja pomognem.... link za camera driver za k550/w610

    ''2.5
    made by Number1,Chris,Raiderski,Jonaugust69
    features increased buffers, good sharpness & colour, no compression, EM mode for dark portrait, VR is set to average 24 fps instead of 10 fps (up to +30fps !) video, Fine quality settings :all pictures , compression is set from 85% to 95%''

    download here
    http://www.4shared.com/dir/4020172/3...camdriver.html

    tu izaberite ove 2.5 jel su 2.6 beta i jos se testiraju a ovi rade fantasticno (2.5)
    For the hoven lands...

  10. #85
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EJ svi... Mislim da sam malo zakasnio na ovaj thread ali pls ako neko možu opet uploadati one fileove koji su u prvom postu pls!!!!!! thx all

    EDIT:
    Evo ovako,imam par modova za svoj k550i@w610i a to su camdriver 2.5,flash teme,neke walkman skinove i vizualizacije ...Zanima me ima li jos koji cool mod za ovaj mobitel???
    Zadnji uredio ravilov : 10-10-2007 u 01:48

  11. #86
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2005
    Lokacija
    Djakovo, Slavonija
    Mobitel
    HTC U11
    Operater
    tele2
    Postova
    144
    Bodovi
    10.610
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.610, Nivo: 24
    Bodovi: 10.610, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja bi main. fs i cstpack za k610... al da ima HRVATSKI !

  12. #87
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Spojene dvije slicne teme u jednu, i ovoj promijenjen naslov.

  13. #88
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    d=U=brava
    Mobitel
    I9100
    Operater
    bonbon
    Postova
    241
    Bodovi
    27.309
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    ev da i ja pomognem.... link za camera driver za k550/w610

    ''2.5
    made by Number1,Chris,Raiderski,Jonaugust69
    features increased buffers, good sharpness & colour, no compression, EM mode for dark portrait, VR is set to average 24 fps instead of 10 fps (up to +30fps !) video, Fine quality settings :all pictures , compression is set from 85% to 95%''

    download here
    http://www.4shared.com/dir/4020172/3...camdriver.html

    tu izaberite ove 2.5 jel su 2.6 beta i jos se testiraju a ovi rade fantasticno (2.5)
    NE RADI LINK !!

  14. #89
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    For the hoven lands...

  15. #90
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo jos jedan link za xaero ma loud drivere... http://rapidshare.com/files/61567794..._loud.rar.html

    najbolje je da u folder acoustic tj u mob stavite w880 drivere i na njih u taj folder ove zaljepite i onda flashate.. preludi driveri al preglasni za moj ukus ..
    driveri su .zapf
    For the hoven lands...

  16. #91
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ''2.7 based on my k800i/k810i 2.8 driver
    improved scenes
    better buffers
    less sharpness to fix blurred jagged edges and give a real picture normal mode= 92% compression fine mode= 100% compression'' by number1

    http://www.4shared.com/dir/4120063/9...27sharing.html

    najzadnji dirveri za k550/w610. odlicni su
    Zadnji uredio Xulos : 10-10-2007 u 15:29
    For the hoven lands...

  17. #92
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Pomoc oko jezika

    Evo ovako.Imam se k550i@w610i i u jednom tutorialu pise da se moze upotrijebiti file za jezik od bilo kojeg se mobitela stoga sam ja skinuo hrv jezik od w800i uploadao sam ga u tpa/preset/system/language ali ne radi.Tamo jos u tom tutorialu pise da se treba editirati customize.xml u notepadu.Pa sto treba napraviti u customize.xml da taj jezik proradi?
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  18. #93
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao CROmania Pregledaj post
    Evo ovako.Imam se k550i@w610i i u jednom tutorialu pise da se moze upotrijebiti file za jezik od bilo kojeg se mobitela stoga sam ja skinuo hrv jezik od w800i uploadao sam ga u tpa/preset/system/language ali ne radi.Tamo jos u tom tutorialu pise da se treba editirati customize.xml u notepadu.Pa sto treba napraviti u customize.xml da taj jezik proradi?
    ubacio si hr.lng kako si naveo
    sad nađi u customu customize.xml i stavi ovako
    <allowed-language>hr</allowed-language>
    spremi i ubaci u mobu tpa/preset/custom
    Mi6 Black

  19. #94
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - okolica
    Mobitel
    Xperia mini ST15i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    789
    Bodovi
    14.006
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel rade ovi driveri na W800? vidim da su *.dat pa pretpostavljam da da....
    Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2

  20. #95
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CROmania,
    Ne moras za svaki pojedinacni problem otvarati novu temu. Sve u vezi moddanja K550 moze u ovu temu.

  21. #96
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - okolica
    Mobitel
    Xperia mini ST15i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    789
    Bodovi
    14.006
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovi camdriveri koje je postao Xulos ne rade na K750/W800/D750. Samo napominjem da netko ne napravi grešku kao ja pa ih ide uploadati. Uploadao sam ih s FAR-om i zaštekao mi je na oko 60%. Morao sam iskopčati mobitel bez shutdown-a CSFS loadera, mislio sam sad mi je EROM gotov, ali srećom FAR mi je drugi put očitao mob bez problema, pa sam samo morao ubaciti camdrivere.
    Zadnji uredio ravilov : 11-10-2007 u 18:25
    Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2

  22. #97
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ups!...sorry novi sam u "svijetu" foruma
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  23. #98
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    10
    Bodovi
    3.700
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.700, Nivo: 14
    Bodovi: 3.700, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozz ljudi,

    A moze li mi iko reci dali postoji fazon da promijenim ikonu baterije. Imam k550i sa w610i firmwareom... Hvala unaprijed!

  24. #99
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Vozdra

    Kako da napravim kompletan backup svog k550i(w610i) u slučaju krivog flashanja.

    TNX

  25. #100
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zas bi pravio backup?? ak nes smrdas flashash ga opet..druge ti nema ili update prek seuse al sumnjam posto ce ti ga vratit u k550 (zog IMEI-a)
    For the hoven lands...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 21 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. SE w610 Flash teme
    By Kleo2506 in forum Općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-03-2008, 09:33
  5. k550@w610 audio driveri( pobosljsavanj zvuka) ?
    By MafiaMan in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-05-2007, 20:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove