evo uzeo sam american expres otisel na wotan server i za jedno 10 minu pretvoril k550 cid 51 u w610 cid52uglavnom dobil sam nove ringtonove i dosta glasnije i cisce se cuju melodije dobio sam FLASH meni
![]()
![]()
![]()
i ono mob mi je super muhaha potrosil sam 10 eura al nema veze
uglavnom ak vam je k550 cid 51 onda trebate kupiti 2 kredita jer jedan kredit trosite da vam ga prebaci u cid 52 a drugi onda flashate jedan kredit je 7 eura ..mozda bi isla kombinacija samo da ubacite cid 52 i onda kak je postupak tu naveden prek xs++ u w610 ... pozdrav
kad spojim svoj k550i na xs++ kaže:
19:25:17| XS++ v1.5 Ready !
19:25:25| Attempting to open the interface...
19:25:25|
19:25:25| Turn off phone
19:25:25| Hold C Button on phone and connect phone.
19:25:25| You have 30 seconds.
19:25:25|
19:25:30| PORT STATUS: ACTIVE
19:25:30| Baseband ID: 9900
19:25:30| Hardware Platform: db2020
19:25:30| Protocol Version: 3.1
19:25:45| AutoReturnCollectingSending loaders\db2020_cid01_cert_p3g.bin...
19:25:47| XS++ v1.5 Ready !
19:25:47| Shutting down...
19:27:03| Attempting to open the interface...
19:27:03|
19:27:03| Turn off phone
19:27:03| Hold C Button on phone and connect phone.
19:27:03| You have 30 seconds.
19:27:03|
19:27:09| PORT STATUS: ACTIVE
19:27:09| Baseband ID: 9900
19:27:09| Hardware Platform: db2020
19:27:09| Protocol Version: 3.1
19:27:10| AutoReturnCollectingWarning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:K550)
19:27:10| ...using GDFS name
19:27:10| Return
19:27:10| PHONE INFO
19:27:10| DBID: db2020
19:27:10| OTP CID: 51
19:27:10| EROM CID: 52
19:27:10| EROM color: Red
19:27:10| IMEI: 35489301xxxxxx
19:27:10| Phone: K550
19:27:10| Operator: S_E_EUROPE
19:27:10| CDA: CDA102568/3 R6A
19:27:10| Firmware: R1KC001
19:27:10| EROM: R3A016
19:27:10|
19:27:10| Ready for operation!
a kad stavim da flesha main sa W610_R1JD001_MAIN_GENERIC_RED52 kaže:
Sending loaders\db2020_cid01_cert_p3g.bin...
22:15:31| EaTEbS: Failed
22:15:31| Sending loaders\db2020_cid52red_flash_r2a005.bin...
22:15:31| Failed
22:15:31| Error: Cannot send flash loader
22:15:31| ++ Error: Flashing failed
22:15:33| Disconnected... Unplug the phone
22:15:55| Shutting down...
sad mi nije jasno,
ima li tko kakvo riješenje?
TNX
Zadnji uredio MarineroX : 21-08-2007 u 06:26
nejda sad neka druga verzija xs++-a?
sad ga flashajte sa xs 1.6 će radit jer je ova prijašnja bila buggovita.
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
jučer sam flash-nuo svoj k550i sa xs++ 1.6.8,stavio:
Main:W610_R1JD001_MAIN_GENERIC_RED52
FS:W610_R1JD001_FS_S_E_EUROPE_RED52
i nakon toga custom pack HB1-06_Gen_CDA102568_3_R9A_GENERIC_S_E_EUROPE
i to je to,sad je mob kompletno w610i
ev da i ja pomognem.... link za camera driver za k550/w610
''2.5
made by Number1,Chris,Raiderski,Jonaugust69
features increased buffers, good sharpness & colour, no compression, EM mode for dark portrait, VR is set to average 24 fps instead of 10 fps (up to +30fps !) video, Fine quality settings :all pictures , compression is set from 85% to 95%''
download here
http://www.4shared.com/dir/4020172/3...camdriver.html
tu izaberite ove 2.5 jel su 2.6 beta i jos se testiraju a ovi rade fantasticno (2.5)![]()
For the hoven lands...
EJ svi... Mislim da sam malo zakasnio na ovaj thread ali pls ako neko možu opet uploadati one fileove koji su u prvom postu pls!!!!!! thx all
EDIT:
Evo ovako,imam par modova za svoj k550i@w610i a to su camdriver 2.5,flash teme,neke walkman skinove i vizualizacije ...Zanima me ima li jos koji cool mod za ovaj mobitel???![]()
Zadnji uredio ravilov : 10-10-2007 u 01:48
Ja bi main. fs i cstpack za k610... al da ima HRVATSKI !
Spojene dvije slicne teme u jednu, i ovoj promijenjen naslov.
For the hoven lands...
evo jos jedan link za xaero ma loud drivere... http://rapidshare.com/files/61567794..._loud.rar.html
najbolje je da u folder acoustic tj u mob stavite w880 drivere i na njih u taj folder ove zaljepite i onda flashate.. preludi driveri al preglasni za moj ukus ..
driveri su .zapf
For the hoven lands...
''2.7 based on my k800i/k810i 2.8 driver
improved scenes
better buffers
less sharpness to fix blurred jagged edges and give a real picture normal mode= 92% compression fine mode= 100% compression'' by number1
http://www.4shared.com/dir/4120063/9...27sharing.html
najzadnji dirveri za k550/w610. odlicni su![]()
Zadnji uredio Xulos : 10-10-2007 u 15:29
For the hoven lands...
Evo ovako.Imam se k550i@w610i i u jednom tutorialu pise da se moze upotrijebiti file za jezik od bilo kojeg se mobitela stoga sam ja skinuo hrv jezik od w800i uploadao sam ga u tpa/preset/system/language ali ne radi.Tamo jos u tom tutorialu pise da se treba editirati customize.xml u notepadu.Pa sto treba napraviti u customize.xml da taj jezik proradi?
Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]
jel rade ovi driveri na W800? vidim da su *.dat pa pretpostavljam da da....
Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2
@CROmania,
Ne moras za svaki pojedinacni problem otvarati novu temu. Sve u vezi moddanja K550 moze u ovu temu.
Ovi camdriveri koje je postao Xulos ne rade na K750/W800/D750. Samo napominjem da netko ne napravi grešku kao ja pa ih ide uploadati. Uploadao sam ih s FAR-om i zaštekao mi je na oko 60%. Morao sam iskopčati mobitel bez shutdown-a CSFS loadera, mislio sam sad mi je EROM gotov, ali srećom FAR mi je drugi put očitao mob bez problema, pa sam samo morao ubaciti camdrivere.
Zadnji uredio ravilov : 11-10-2007 u 18:25
Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2
ups!...sorry novi sam u "svijetu" foruma![]()
Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]
Pozz ljudi,
A moze li mi iko reci dali postoji fazon da promijenim ikonu baterije. Imam k550i sa w610i firmwareom... Hvala unaprijed!
Kako da napravim kompletan backup svog k550i(w610i) u slučaju krivog flashanja.
TNX
zas bi pravio backup?? ak nes smrdas flashash ga opet..druge ti nema ili update prek seuse al sumnjam posto ce ti ga vratit u k550 (zog IMEI-a)![]()
For the hoven lands...
Bookmarks