Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 21 od 21 PrvaPrva ... 11 17 18 19 20 21
Prikazujem rezultate 501 do 509 od 509
  1. #501
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koristi far+jdflasher
    jedini podržava cid 53
    Mi6 Black

  2. #502
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Kao sto ti lijepo pise, tvoj telefon nije podrzan. A sad za domacu zadacu potrazi sve postove (a ima ih cijela gomila) u kojima je lijepo objasnjeno da XS++ nema sto traziti sa CID53 mobitelima.

    EDIT: MASVA me naravno pretekao...

  3. #503
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a jeste stvarno neki likovi... "potrazi sve postove" da a svi su stari prek 2-3 godine tak da su vecina linkova mrtvi nemrem nac taj tut za flashanje sa jdflasher-om
    ae pls pomozite...

  4. #504
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Um, tutoriali su cisti tekst, tu nema sta bit prestaro.
    Sto se tice linkova, u superthreadu je ionako vecina stvari koje ti trebaju.

  5. #505
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Lightbulb koliko treba cekati da se Sending db2020_cid01_prodid_p3j.bin zavrsi

    = Citat = Izvorno postao S.Silva Pregledaj post
    Evo da i ja dam neki doprinos ovom forumu pa ću vam napisati tutorial step by step u w610 flashanje!

    0) Napomena,ovo činite na svoju sigurnost i ja se ograđujem od bilo kakvih posljedica,dobiti ćete walkman 2 ali vam neće raditi lens cover zato jer ih w610 nema,morat ćete ulaziti preko kamere u ikonama!!

    1) skinite ove firmware i programe(bolje što prije jer neće dugo na rapidu biti ali ako zatreba ću ja uploadati)
    main i fs:
    http://rapidshare.com/files/10986035...C002_RED52.rar

    xs 3.1(najnoviji):
    http://rapidshare.com/files/69879642/XS__.rar

    usb drivers:
    http://www.wotanserver.com/en/ (u desnom gore uglu imate downloads i skinite usb flash drivers)


    2) otvorite xs stisnite start i pisat će vam da imate 30 sekundi uključite mob u kabel i počet će vam found new hardware vi ga navedite na onaj file od usb flash drivera i kada se instalira sve isključite resetirajte comp izvadite mob sa usb-a,maknite bateriju pa je opet stavite i tako opet upalite xs pa start pa ukljuučite mob na usb i sad bi vam ga trebao očitati!

    3) kada ga je očitao odite tamo kod main i browse na ovaj main što ste skinuli sa rapida,pa potom fs stavite također sa rapida i customisation stavite kvačicu i nađete među onih hrpu mobova w610 jer ga flashamo u tog...

    4) kada se sve to završi ugasite program izvadite mob sa usb,izvadite stavite bateriju upalite ga malo duze drzati i to je to.

    5) I voila imate w610i!

    6) uživajte u walkman 2 ediciji i muzici,preporučujem kupovinu onih sluška što dolaze sa w810!

    7) eto toliko!


    Stavljeni novi linkovi!!!

  6. #506
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    treba cekati mozda par sec.
    Ak ti stoji na mjestu. Mozda ti se prekinula veza sa kabelom.
    Ili je baterija prazna,ili nedovoljno puna.

  7. #507
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bok. Imama problem sa k550i kojeg sam flashao u w610i sa JDFlasherom, sve je normalno prošlo, cid je 53, ubacio sam više različitih, main-a, fs-a i customa. Poklapale su im se verzije i regije. Svaki puta kod uključivanja telefona izbaci izbaci poruku "configuration error. please conecat your service provider or service center". Molio bih ako ima netko main-fs-custom cid 53 koji provjereno radi, ili dali znade netko kako riješiti taj problem ?

  8. #508
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao turek Pregledaj post
    Bok. Imama problem sa k550i kojeg sam flashao u w610i sa JDFlasherom, sve je normalno prošlo, cid je 53, ubacio sam više različitih, main-a, fs-a i customa. Poklapale su im se verzije i regije. Svaki puta kod uključivanja telefona izbaci izbaci poruku "configuration error. please conecat your service provider or service center". Molio bih ako ima netko main-fs-custom cid 53 koji provjereno radi, ili dali znade netko kako riješiti taj problem ?
    svima znana pogreška
    prvo flešaj main,onda fs
    kad je to gotovo,onda opet spojiš mob i far,idi u ofs
    nađi tpa/preset/custom i tu ubaci custom file
    Mi6 Black

  9. #509
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala na odgovoru. Više puta sve sam to uradio sa mnogo različitih customa. Također sam promijenio više main i fs failova koji su se podudarali sa customom u regijama i verzijama, ali svaki puta ista poruka. Ima li što drugo za učiniti ?


    EDIT:
    Riješio problem stavio sam custom modela w810.
    Zadnji uredio ravilov : 18-09-2010 u 21:50


 
+ Odgovori na temu
Stranica 21 od 21 PrvaPrva ... 11 17 18 19 20 21

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. SE w610 Flash teme
    By Kleo2506 in forum Općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-03-2008, 09:33
  5. k550@w610 audio driveri( pobosljsavanj zvuka) ?
    By MafiaMan in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-05-2007, 20:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove