Evo da i ja dam neki doprinos ovom forumu pa ću vam napisati tutorial step by step u w610 flashanje!
0) Napomena,ovo činite na svoju sigurnost i ja se ograđujem od bilo kakvih posljedica,dobiti ćete walkman 2 ali vam neće raditi lens cover zato jer ih w610 nema,morat ćete ulaziti preko kamere u ikonama!!
1) skinite ove firmware i programe(bolje što prije jer neće dugo na rapidu biti ali ako zatreba ću ja uploadati)
main i fs:
http://rapidshare.com/files/10986035...C002_RED52.rar
xs 3.1(najnoviji):
http://rapidshare.com/files/69879642/XS__.rar
usb drivers:
http://www.wotanserver.com/en/ (u desnom gore uglu imate downloads i skinite usb flash drivers)
2) otvorite xs stisnite start i pisat će vam da imate 30 sekundi uključite mob u kabel i počet će vam found new hardware vi ga navedite na onaj file od usb flash drivera i kada se instalira sve isključite resetirajte comp izvadite mob sa usb-a,maknite bateriju pa je opet stavite i tako opet upalite xs pa start pa ukljuučite mob na usb i sad bi vam ga trebao očitati!
3) kada ga je očitao odite tamo kod main i browse na ovaj main što ste skinuli sa rapida,pa potom fs stavite također sa rapida i customisation stavite kvačicu i nađete među onih hrpu mobova w610 jer ga flashamo u tog...
4) kada se sve to završi ugasite program izvadite mob sa usb,izvadite stavite bateriju upalite ga malo duze drzati i to je to.
5) I voila imate w610i!
6) uživajte u walkman 2 ediciji i muzici,preporučujem kupovinu onih sluška što dolaze sa w810!
7) eto toliko!
Stavljeni novi linkovi!!!
Bookmarks